• 1. Wybierz produkt
 • 2. Zapłac
 • 3. Zdobądź klucz
Microsoft Microsoft

Microsoft Windows Server 2016 Standard

Microsoft Windows Server 2016 Standard

Windows Server 2016 z 16 rdzeniami.

Windows Server 2016 to gotowy do pracy w chmurze system operacyjny, który obsługuje bieżące obciążenia, wprowadzając nowe technologie, które umożliwiają przejście do przetwarzania w chmurze, gdy będziesz gotowy. Poniższe informacje zawierają przegląd wydań i opcji aktywacyjnych.

Więcej szczegółów

 • Pay Pal
 • Amazon Pay
 • Master Card
 • Visa
 • American Express
 • SEPA-Transfer
 • Sofort by Klarna
 • eps
 • Przelewy24
 • Giropay
 • Paysafecard
 • ideal

465,00 zł

Z VAT, dostawa gratis
 • DOWNLOAD & INSTRUKCJENatychmiastowa dostawa pocztą elektroniczną
 • Bezpieczne zakupy
  30 dniowe prawo do zwrotu i szyfrowanie SSL
 • Wsparcie techniczne
  Pomagamy Ci za darmo
ilość:
lub
 TAK TO DZIAłA
How it works?

Wszystko, co musisz zrobić, to kupić oprogramowanie, które chcesz i natychmiast otrzymasz wiadomość e-mail z kluczem aktywacyjnym i instrukcjami. Teraz zainstaluj oprogramowanie, korzystając z naszych ilustrowanych instrukcji krok po kroku i zakończ aktywację kluczem.

W 3 prostych krokach do nowego oprogramowania:

 • Software kaufen

  Kup oprogramowanie

  Bezpieczny zakup poprzez szyfrowanie SSL i bezpieczne metody płatności.

 • Installieren

  Instalacja

  Pobierz i zainstaluj oprogramowanie zgodnie z dostarczonymi instrukcjami.

 • Aktivieren

  Aktywacja

  Aktywuj oprogramowanie za pomocą klucza aktywacyjnego na swoim koncie klienta, który również otrzymałeś jako e-mail.

Dlatego trafiłeś we właściwe miejsce!

U nas kupujesz oryginalne klucze programowe w rozsądnych cenach, nie oszczędzając na serwisie. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy pomimo naszych szczegółowych instrukcji, nasi eksperci IT oczywiście chętnie pomogą Ci na czacie na żywo lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. W razie potrzeby również poprzez pomoc zdalną!

Jesteś również po bezpiecznej stronie z naszymi produktami. W ramach naszego komercyjnego obowiązku kontroli regularnie sprawdzamy oferowane towary pod kątem ich przydatności do użycia.

Czy są jakieś pytania dotyczące oferowanych produktów lub potrzebujesz indywidualnej oferty? Wystarczy skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub naszego czatu na żywo, a my z przyjemnością pomożemy w dokonaniu wyboru.

Klientom komercyjnym, urzędom i szkołom chętnie doradzamy indywidualnie przy zakupie oprogramowania.

Sicher - Legal - Günstig
Wymagania
Requirements

Co musisz wiedzieć o wymaganiach?

Tutaj znajdziesz przegląd najważniejszych wymagań i szczegółów produktu. Proszę sprawdzić je przed zakupem, aby uniknąć problemów z instalacją.

Czas trwania nieograniczona aktywacja
Ilość urządzeń 1
System operacyjny Windows
Download Plik obrazu
Procesor 1.4 GHz CPU
RAM 512 MB
Wolne miejsce na dysku 32 GB

Windows Server 2016 z 16 rdzeniami.

Oprogramowanie dla klasycznych serwerów w małych firmach

System Windows Server 2016 Standard został opracowany w odniesieniu do serwerów w Twojej witrynie. Jeśli korzystasz z mniejszej liczby serwerów i serwerów wirtualnych lub nie ma ich wcale, ten system operacyjny jest idealny dla twoich potrzeb. Oprogramowanie ma również wystarczającą moc do zarządzania nawet dużymi sieciami bez konieczności aktualizacji do znacznie droższej wersji Datacenter Edition. Model aktywacji działa, płacąc koszt za rdzeń procesora. Koszty akwizycji można zatem łatwo obliczyć z góry dla firm. Koszty aktywacji na co najmniej osiem rdzeni są ponoszone na procesor, ale system Windows Server 2016 Standard można w razie potrzeby dostosować do rosnącej liczby rdzeni procesora.

Co nowego w systemie Windows Server 2016 Standard?

Oprócz wymienionych funkcji, takich jak. Na przykład dzięki lepszej prędkości i łączności w chmurze możesz przypisywać prawa użytkownika swoim pracownikom za pomocą systemu Windows Server 2016 Standard. Umożliwia to bezpieczne administrowanie całym systemem serwerowym bez większego wysiłku z dowolnej lokalizacji.

Ponadto oprogramowanie oferuje możliwość uruchomienia systemu w szczególnie prostej wersji, podstawowej aplikacji. Ten serwer nie ma interfejsu graficznego, co znacznie poprawia wydajność na starszych urządzeniach. Ponadto zmniejszają się wymagania systemowe, które system nakłada na urządzenia zewnętrzne.

Aby aplikacje były szybsze i bardziej elastyczne, system Windows Server 2016 Standard opiera się również na znanych instalatorach systemu Windows. Nie można w pełni korzystać z maszyn wirtualnych z tym systemem operacyjnym serwera, ale wyjście jest dostępne w Datacenter Edition.

Windows Server 2016 Standard: idealny dla małych firm

Funkcje i funkcje tego systemu operacyjnego serwera są skierowane przede wszystkim do małych firm, które nie mogą lub nie chcą inwestować tyle pieniędzy w swoje IT. W tych witrynach system Windows Server 2016 Standard spełnia wszystkie wymagania dotyczące dystrybucji danych między różnymi systemami komputerowymi. Rezultatem jest stale dostępny, łatwy do rozbudowy serwer, który zapewnia wszystkie potrzebne zasoby, nawet przy ograniczonym budżecie.

Znajomy interfejs upraszcza zarządzanie systemem Windows Server 2016 Standard dla użytkowników, którzy zdobyli już doświadczenie z serwerowymi systemami operacyjnymi Windows.